paylaş
YoungBoy Never Broke Again Young Boy Never Broke Again
Abunəçilər
8,020,000
Video views
5,423,520,812
Video count
273
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2015
Siz kimi, əgər, paylaş

YoungBoy Never Broke Again Youtube kanal statistika

YoungBoy Never Broke Again
Abunəçilər
8,020,000
Video views
5,423,520,812
Video count
273
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 50.4K - $ 303K
62,223
son 7 gün
Abunəçilər
170,000
son 30 gün
190,000
son 90 gün
42,226,828
son 7 gün
Video views
134,496,662
son 30 gün
162,170,520
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
02.08.2020 Sun +54,291,636 $ 20.4K - $ 122K
24.07.2020 Fri +29,869,037 $ 11.2K - $ 67.2K
18.07.2020 Sat +50,335,989 $ 18.9K - $ 113K
08.07.2020 Wed +12,249,567 $ 4.59K - $ 27.6K
05.07.2020 Sun +4,933,637 $ 1.85K - $ 11.1K
04.07.2020 Sat +5,796,751 $ 2.17K - $ 13K
03.07.2020 Fri +4,693,903 $ 1.76K - $ 10.6K
02.07.2020 Thu +530,496,585 $ 199K - $ 1.19M
04.04.2020 Sat +110,157,056 $ 41.3K - $ 248K
20.03.2020 Fri +58,665,868 $ 22K - $ 132K
13.03.2020 Fri +201,509,586 $ 75.6K - $ 453K
17.02.2020 Mon +31,148,488 $ 11.7K - $ 70.1K
12.02.2020 Wed +15,092,140 $ 5.66K - $ 34K
09.02.2020 Sun +8,031,478 $ 3.01K - $ 18.1K