paylaş
The Daily Show with Trevor Noah The Daily Show With Trevor Noah
Abunəçilər
8,050,000
Video views
3,122,183,882
Video count
2506
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2016
Siz kimi, əgər, paylaş

The Daily Show with Trevor Noah Youtube kanal statistika

The Daily Show with Trevor Noah
Abunəçilər
8,050,000
Video views
3,122,183,882
Video count
2506
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 31.3K - $ 188K
30,000
son 7 gün
Abunəçilər
140,000
son 30 gün
200,000
son 90 gün
17,668,229
son 7 gün
Video views
83,586,574
son 30 gün
103,018,949
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
03.08.2020 Mon +2,784,558 $ 1.04K - $ 6.27K
02.08.2020 Sun +3,141,251 $ 1.18K - $ 7.07K
01.08.2020 Sat +3,896,129 $ 1.46K - $ 8.77K
31.07.2020 Fri +4,228,437 $ 1.59K - $ 9.51K
30.07.2020 Thu +3,617,854 $ 1.36K - $ 8.14K
29.07.2020 Wed +35,576,444 $ 13.3K - $ 80K
21.07.2020 Tue +30,341,901 $ 11.4K - $ 68.3K
14.07.2020 Tue +19,432,375 $ 7.29K - $ 43.7K
04.07.2020 Sat +228,328,274 $ 85.6K - $ 514K
30.04.2020 Thu +13,901,327 $ 5.21K - $ 31.3K
26.04.2020 Sun +51,739,724 $ 19.4K - $ 116K
11.04.2020 Sat +26,454,373 $ 9.92K - $ 59.5K
04.04.2020 Sat +78,010,311 $ 29.3K - $ 176K
20.03.2020 Fri +39,710,330 $ 14.9K - $ 89.3K