paylaş
SouFLoTV Sou F Lo Tv
Abunəçilər
220,000
Video views
70,273,189
Video count
2678
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2010
Siz kimi, əgər, paylaş

SouFLoTV Youtube kanal statistika

SouFLoTV
Abunəçilər
220,000
Video views
70,273,189
Video count
2678
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 347 - $ 2.08K
2,625
son 7 gün
Abunəçilər
3,000
son 30 gün
4,000
son 90 gün
568,659
son 7 gün
Video views
926,202
son 30 gün
1,421,995
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
30.07.2020 Thu +649,895 $ 243 - $ 1.46K
22.07.2020 Wed +276,307 $ 103 - $ 621
15.07.2020 Wed +458,324 $ 171 - $ 1.03K
05.07.2020 Sun +37,469 $ 14 - $ 84
04.07.2020 Sat +3,094,101 $ 1.16K - $ 6.96K
27.04.2020 Mon +519,656 $ 194 - $ 1.17K
19.04.2020 Sun +2,949,895 $ 1.11K - $ 6.64K
29.02.2020 Sat +44,977 $ 16 - $ 101
28.02.2020 Fri +659,277 $ 247 - $ 1.48K
20.02.2020 Thu +64,072 $ 24 - $ 144
19.02.2020 Wed +244,027 $ 91 - $ 549
14.02.2020 Fri +126,479 $ 47 - $ 284
12.02.2020 Wed +237,153 $ 88 - $ 533
09.02.2020 Sun +80,316 $ 30 - $ 180