paylaş
Şəbnəm Tovuzlu Şəbnəm Tovuzlu
Abunəçilər
622,000
Video views
254,169,560
Video count
87
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2016
Siz kimi, əgər, paylaş

Şəbnəm Tovuzlu Youtube kanal statistika

Şəbnəm Tovuzlu
Abunəçilər
622,000
Video views
254,169,560
Video count
87
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 766 - $ 4.6K
4,375
son 7 gün
Abunəçilər
5,000
son 30 gün
5,000
son 90 gün
1,788,883
son 7 gün
Video views
2,044,437
son 30 gün
2,044,437
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
20.07.2020 Mon +2,044,437 $ 766 - $ 4.6K
12.07.2020 Sun +23,896,538 $ 8.96K - $ 53.8K
12.04.2020 Sun +4,379,278 $ 1.64K - $ 9.85K
17.03.2020 Tue +7,520,615 $ 2.82K - $ 16.9K
17.02.2020 Mon +1,019,571 $ 382 - $ 2.29K
12.02.2020 Wed +478,540 $ 179 - $ 1.08K
10.02.2020 Mon +30,598 $ 11 - $ 68
09.02.2020 Sun +279,166 $ 104 - $ 628
07.02.2020 Fri +145,328 $ 54 - $ 326
06.02.2020 Thu +291,676 $ 109 - $ 656
04.02.2020 Tue +46,943 $ 17 - $ 105
03.02.2020 Mon +229,547 $ 86 - $ 516
02.02.2020 Sun +132,244 $ 49 - $ 297
01.02.2020 Sat +122,723 $ 46 - $ 276