paylaş
Şəbnəm Tovuzlu Şəbnəm Tovuzlu
Abunəçilər
1,090,000
Video views
501,954,117
Video count
106
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2016
Siz kimi, əgər, paylaş

Şəbnəm Tovuzlu Youtube kanal statistika

Şəbnəm Tovuzlu
Abunəçilər
1,090,000
Video views
501,954,117
Video count
106
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 4.32K - $ 25.9K
0
son 7 gün
Abunəçilər
10,000
son 30 gün
50,000
son 90 gün
1,246,400
son 7 gün
Video views
11,512,556
son 30 gün
37,903,892
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
04.07.2022 Mon +1,246,400 $ 467 - $ 2.8K
01.07.2022 Fri +2,441,346 $ 915 - $ 5.49K
25.06.2022 Sat +1,719,769 $ 644 - $ 3.87K
22.06.2022 Wed +1,416,925 $ 531 - $ 3.19K
19.06.2022 Sun +1,171,150 $ 439 - $ 2.64K
16.06.2022 Thu +1,937,893 $ 726 - $ 4.36K
11.06.2022 Sat +1,579,073 $ 592 - $ 3.55K
07.06.2022 Tue +2,024,888 $ 759 - $ 4.56K
03.06.2022 Fri +2,185,013 $ 819 - $ 4.92K
29.05.2022 Sun +1,805,864 $ 677 - $ 4.06K
26.05.2022 Thu +3,799,168 $ 1.42K - $ 8.55K
16.05.2022 Mon +2,050,428 $ 768 - $ 4.61K
11.05.2022 Wed +8,288,164 $ 3.11K - $ 18.6K
21.04.2022 Thu +1,288,711 $ 483 - $ 2.9K