paylaş
Şəbnəm Tovuzlu Şəbnəm Tovuzlu
Abunəçilər
910,000
Video views
381,359,752
Video count
97
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2016
Siz kimi, əgər, paylaş

Şəbnəm Tovuzlu Youtube kanal statistika

Şəbnəm Tovuzlu
Abunəçilər
910,000
Video views
381,359,752
Video count
97
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 2.88K - $ 17.3K
6,000
son 7 gün
Abunəçilər
18,000
son 30 gün
54,000
son 90 gün
2,714,511
son 7 gün
Video views
7,673,077
son 30 gün
24,885,517
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
08.10.2021 Fri +2,714,511 $ 1.02K - $ 6.11K
01.10.2021 Fri +2,489,188 $ 933 - $ 5.6K
25.09.2021 Sat +2,469,378 $ 926 - $ 5.56K
17.09.2021 Fri +3,258,278 $ 1.22K - $ 7.33K
09.09.2021 Thu +1,125,970 $ 422 - $ 2.53K
05.09.2021 Sun +1,860,454 $ 697 - $ 4.19K
29.08.2021 Sun +4,128,958 $ 1.55K - $ 9.29K
15.08.2021 Sun +3,228,657 $ 1.21K - $ 7.26K
06.08.2021 Fri +3,610,123 $ 1.35K - $ 8.12K
25.07.2021 Sun +2,702,266 $ 1.01K - $ 6.08K
14.07.2021 Wed +3,172,638 $ 1.19K - $ 7.14K
04.07.2021 Sun +3,035,094 $ 1.14K - $ 6.83K
24.06.2021 Thu +2,908,394 $ 1.09K - $ 6.54K
14.06.2021 Mon +2,699,157 $ 1.01K - $ 6.07K