paylaş
Reclamação do Dia Reclamação Do Dia
Abunəçilər
1,110,000
Video views
120,542,735
Video count
559
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2013
Siz kimi, əgər, paylaş

Reclamação do Dia Youtube kanal statistika

Reclamação do Dia
Abunəçilər
1,110,000
Video views
120,542,735
Video count
559
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 1.25K - $ 7.5K
10,000
son 7 gün
Abunəçilər
10,000
son 30 gün
10,000
son 90 gün
1,365,390
son 7 gün
Video views
3,335,227
son 30 gün
3,335,227
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
26.07.2020 Sun +1,365,390 $ 512 - $ 3.07K
19.07.2020 Sun +1,969,837 $ 738 - $ 4.43K
09.07.2020 Thu +34,507,941 $ 12.9K - $ 77.6K
29.02.2020 Sat +455,812 $ 170 - $ 1.03K
25.02.2020 Tue +912,626 $ 342 - $ 2.05K
20.02.2020 Thu +212,667 $ 79 - $ 478
19.02.2020 Wed +637,989 $ 239 - $ 1.44K
14.02.2020 Fri +318,621 $ 119 - $ 716
12.02.2020 Wed +426,024 $ 159 - $ 958
09.02.2020 Sun +227,761 $ 85 - $ 512
07.02.2020 Fri +147,354 $ 55 - $ 331
06.02.2020 Thu +423,454 $ 158 - $ 952
04.02.2020 Tue +166,433 $ 62 - $ 374
02.02.2020 Sun +418,468 $ 156 - $ 941