paylaş
Aqsin Fateh Aqsin Fateh
Abunəçilər
Video views
82,872,701
Video count
42
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2013
Siz kimi, əgər, paylaş

Aqsin Fateh Youtube kanal statistika

Aqsin Fateh
Abunəçilər
Video views
82,872,701
Video count
42
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 848 - $ 5.09K
0
son 7 gün
Abunəçilər
0
son 30 gün
0
son 90 gün
5,922
son 7 gün
Video views
2,262,862
son 30 gün
7,710,228
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
18.03.2021 Thu +846 $ 0 - $ 1
17.03.2021 Wed +795,952 $ 298 - $ 1.79K
12.03.2021 Fri +1,466,064 $ 549 - $ 3.3K
06.03.2021 Sat +1,582,909 $ 593 - $ 3.56K
24.02.2021 Wed +1,312,364 $ 492 - $ 2.95K
14.02.2021 Sun +1,643,185 $ 616 - $ 3.7K
06.02.2021 Sat +908,908 $ 340 - $ 2.05K
28.01.2021 Thu +6,141,368 $ 2.3K - $ 13.8K
09.11.2020 Mon +385,957 $ 144 - $ 868
31.10.2020 Sat +466,870 $ 175 - $ 1.05K
24.10.2020 Sat +423,167 $ 158 - $ 952
18.10.2020 Sun +502,501 $ 188 - $ 1.13K
08.10.2020 Thu +178,587 $ 66 - $ 401
30.09.2020 Wed +1,867 $ 0 - $ 4