paylaş
Demədi Demə Demədi Demə
Abunəçilər
605,000
Video views
116,537,344
Video count
933
YouTube-ci ildən
2016
Siz kimi, əgər, paylaş

Demədi Demə Youtube kanal statistika

Demədi Demə
Abunəçilər
605,000
Video views
116,537,344
Video count
933
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 593 - $ 3.56K
2,800
son 7 gün
Abunəçilər
7,000
son 30 gün
17,000
son 90 gün
655,484
son 7 gün
Video views
1,582,825
son 30 gün
4,228,859
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
01.05.2021 Sat +936,405 $ 351 - $ 2.11K
21.04.2021 Wed +646,420 $ 242 - $ 1.45K
14.04.2021 Wed +906,854 $ 340 - $ 2.04K
26.03.2021 Fri +313,250 $ 117 - $ 704
17.03.2021 Wed +288,611 $ 108 - $ 649
10.03.2021 Wed +354,161 $ 132 - $ 796
02.03.2021 Tue +348,910 $ 130 - $ 785
21.02.2021 Sun +434,248 $ 162 - $ 977
12.02.2021 Fri +533,768 $ 200 - $ 1.2K
02.02.2021 Tue +512,547 $ 192 - $ 1.15K
25.01.2021 Mon +12,759,843 $ 4.78K - $ 28.7K
05.11.2020 Thu +867,203 $ 325 - $ 1.95K
04.11.2020 Wed +460,785 $ 172 - $ 1.04K
03.11.2020 Tue +825,060 $ 309 - $ 1.86K