Rewind: 2021-ci ilin ən çox qazanan YouTuberləri
paylaş
ATV maqazin 10larla Atv Maqazin 10larla
Abunəçilər
246,000
Video views
151,256,768
Video count
2363
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2012
Siz kimi, əgər, paylaş

ATV maqazin 10larla Youtube kanal statistika

ATV maqazin 10larla
Abunəçilər
246,000
Video views
151,256,768
Video count
2363
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ -774 - $ -4.65K
0
son 7 gün
Abunəçilər
0
son 30 gün
2,000
son 90 gün
-482,051
son 7 gün
Video views
-2,065,935
son 30 gün
-656,247
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
24.12.2021 Fri -688,645 $ -258 - $ -1.55K
14.12.2021 Tue +60,465 $ 22 - $ 136
08.12.2021 Wed +53,283 $ 19 - $ 119
01.12.2021 Wed +41,101 $ 15 - $ 92
26.11.2021 Fri +47,395 $ 17 - $ 106
19.11.2021 Fri +89,045 $ 33 - $ 200
09.11.2021 Tue -308,151 $ -115 - $ -693
31.10.2021 Sun +49,260 $ 18 - $ 110
26.10.2021 Tue +114,854 $ 43 - $ 258
17.10.2021 Sun +109,175 $ 40 - $ 245
08.10.2021 Fri +70,836 $ 26 - $ 159
01.10.2021 Fri +83,200 $ 31 - $ 187
25.09.2021 Sat +103,694 $ 38 - $ 233
17.09.2021 Fri +44,118 $ 16 - $ 99