paylaş
ANIMA GOSPEL Anima Gospel
Abunəçilər
1,140,000
Video views
88,403,565
Video count
713
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2015
Siz kimi, əgər, paylaş

ANIMA GOSPEL Youtube kanal statistika

ANIMA GOSPEL
Abunəçilər
1,140,000
Video views
88,403,565
Video count
713
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 498 - $ 2.99K
7,778
son 7 gün
Abunəçilər
10,000
son 30 gün
20,000
son 90 gün
676,778
son 7 gün
Video views
1,329,072
son 30 gün
2,087,005
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
01.08.2020 Sat +870,142 $ 326 - $ 1.96K
23.07.2020 Thu +458,930 $ 172 - $ 1.03K
16.07.2020 Thu +757,933 $ 284 - $ 1.71K
07.07.2020 Tue +4,178,089 $ 1.57K - $ 9.4K
19.04.2020 Sun +2,185,572 $ 819 - $ 4.92K
29.02.2020 Sat +258,170 $ 96 - $ 580
25.02.2020 Tue +192,478 $ 72 - $ 433
20.02.2020 Thu +41,104 $ 15 - $ 92
19.02.2020 Wed +250,478 $ 93 - $ 563
14.02.2020 Fri +109,743 $ 41 - $ 246
12.02.2020 Wed +166,129 $ 62 - $ 373
10.02.2020 Mon +12,702 $ 4 - $ 28
09.02.2020 Sun +56,417 $ 21 - $ 126
07.02.2020 Fri +65,677 $ 24 - $ 147