paylaş
Avtomobil TV Avtomobil Tv
Abunəçilər
228,000
Video views
82,528,055
Video count
1244
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2010
Siz kimi, əgər, paylaş

Avtomobil TV Youtube kanal statistika

Avtomobil TV
Abunəçilər
228,000
Video views
82,528,055
Video count
1244
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 405 - $ 2.43K
1,556
son 7 gün
Abunəçilər
3,000
son 30 gün
17,000
son 90 gün
460,502
son 7 gün
Video views
1,081,615
son 30 gün
6,907,690
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
06.05.2021 Thu +592,074 $ 222 - $ 1.33K
27.04.2021 Tue +489,541 $ 183 - $ 1.1K
18.04.2021 Sun +560,897 $ 210 - $ 1.26K
10.04.2021 Sat +1,716,595 $ 643 - $ 3.86K
22.03.2021 Mon +840,931 $ 315 - $ 1.89K
14.03.2021 Sun +788,648 $ 295 - $ 1.77K
08.03.2021 Mon +1,052,517 $ 394 - $ 2.37K
26.02.2021 Fri +866,487 $ 324 - $ 1.95K
17.02.2021 Wed +705,570 $ 264 - $ 1.59K
08.02.2021 Mon +780,000 $ 292 - $ 1.76K
30.01.2021 Sat +562,488 $ 210 - $ 1.27K
21.01.2021 Thu +6,027,104 $ 2.26K - $ 13.6K
03.11.2020 Tue +364,075 $ 136 - $ 819
25.10.2020 Sun +642,291 $ 240 - $ 1.45K