paylaş
Avtomobil TV Avtomobil Tv
Abunəçilər
185,000
Video views
62,584,559
Video count
920
kateqoriya
YouTube-ci ildən
2010
Siz kimi, əgər, paylaş

Avtomobil TV Youtube kanal statistika

Avtomobil TV
Abunəçilər
185,000
Video views
62,584,559
Video count
920
Son 30 gün ərzində təxmini mənfəət
$ 304 - $ 1.83K
875
son 7 gün
Abunəçilər
3,000
son 30 gün
4,000
son 90 gün
443,555
son 7 gün
Video views
811,356
son 30 gün
1,626,761
son 90 gün
Tarix Video views Tahmini mənfəət
29.07.2020 Wed +506,919 $ 190 - $ 1.14K
21.07.2020 Tue +304,437 $ 114 - $ 684
14.07.2020 Tue +815,405 $ 305 - $ 1.83K
02.07.2020 Thu +11,670,958 $ 4.38K - $ 26.3K
29.02.2020 Sat +293,462 $ 110 - $ 660
26.02.2020 Wed +303,723 $ 113 - $ 683
23.02.2020 Sun +240,633 $ 90 - $ 541
20.02.2020 Thu +117,027 $ 43 - $ 263
19.02.2020 Wed +351,361 $ 131 - $ 790
15.02.2020 Sat +90,664 $ 34 - $ 203
14.02.2020 Fri +163,785 $ 61 - $ 368
12.02.2020 Wed +82,840 $ 31 - $ 186
11.02.2020 Tue +123,667 $ 46 - $ 278
10.02.2020 Mon +79,802 $ 29 - $ 179